مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک پروتئین و فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک پروتئین چیستانواع کشک پروتئینطرح انواع کشک در بازارآیا پروتئین در کشک های کارخانه ای یافت می شود؟ فروش عمده کشک
کشک پروتئین

فروش کشک پروتئین از بهترین فروشها به حساب می آید.کشک به دلیل دارا بودن پروتئین، کلسیم و چربی به اندازه در مصرف روزانه می تواند تمام نیاز بدن انسان را برطرف کند. کشک پروتئین

کشک پروتئین چیست

کشک پروتئین به  تمام نمونه کشک هایی گفته می شودکه  ازشیر گوسفند و یا گاو تهیه می شود. مهمترین ترکیب کشک [highlight color=”red”]کلسیم،پروتئین[/highlight] موجود در آن است که این دو عامل باعث استحکام استخوان ها و حفظ سلامتی عضله های می شود.علاوه بر این کشک می تواند در روند پیری تاثیر بگذارد و آن را کند نماید و پوست را سفت نماید.

کشک، چنانچه بدون ناخالصی تهیه شود در سلامتی تاثیر بیشتر خواهد گذاشت و سریعتر در بافت های استخوانی و عضلانی جذب می شود.

کشک پروتئین

انواع کشک پروتئین

  • کشک گاوی
  • کشک گوسفندی

کشک گاوی:به کشکی که از شیر گاو تهیه می شود چربی آن بیشتر است و در طول سال به نرمی می توان آن را یافت.کشک گاوی برای حفظ رطوبت مغزبسیار مفید است

کشک گوسفندی: به کشکی گویند که از شیر گوسفند تهیه می شود و ازنظر خواص با شیر مادر برابری میکند.و باعث رفع عفونت روده می باشد.

کشک پروتئین در کشک خشک ،کشک مایع،کشک نرم و یا دونم به راحتی یافت می شود.

کشک پروتئین

طرح انواع کشک در بازار

تولید کنندگان کشک برای برطرف شدن نیاز مشتریان و همچنین جلب بیشتر برای مصرف کشک اقدام به تولید کشک هایی متنوع در طرح و اندازه نموده اند که نیاز هر مخاطبی را جلب نماید.پرفروشترین نمونه کشک های که در بازار رقابتی تنگاتنگ را به همراه آورده اند شامل:

  1. کشک گرد
  2. کشک قیفی
  3. کشک لوله ای
  4. کشک دوسرپیچ
  5. کشک رشته ای
  6. کشک های کارخانه ای

آیا پروتئین در کشک های کارخانه ای یافت می شود؟

پاسخ به این سوال بله است.کشک چنانچه به  صورت کارخانه ای تهیه شود دارای همان خواص کشک محلی می باشد.اما در نمونه کشک های کارخانه ای که دارای قیمت پایین تری هستند،از مواد افزودنی مانند آرد،نشاسته،پودر آب پنیر در انها استفاده می شود که خواص کشک را به نسبتی پایین میآوردند اما آسیبی به بدن نمی زنند.

 فروش عمده کشک

بهترین فروش برای کشک برای بنکداران و خریداران بزرگ این محصول خرید به صورت عمده می باشد. خرید عمده هزینه های بار و سفر برای تهیه و انتخاب کشک از هر منطقه ای را کم میکند.برای داشتن خرید به صرفه می توانید از طریق پخش کنندگان عمده و مراکز معتبر فروش و همچنین شرکت ها و کارخان های تولید کشک استفاده کرد.مجموعه کشکینو در این امر می تواند برای داشتن خرید عمده قره قروت و انواع کشک راهنمائیهای لازم را برای شما داشته باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید