مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش عمده کشک جامد صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک جامد صادراتیانواع کشک جامد صادراتیقیمت کشک جامد صادارتی کشک جامد صادارتی قیطرانکشک جامد صادراتی ملوندنحوه سفارش کشک جامد صادراتی
کشک جامد

کشک جامد یا کشک خشک به یقین بهترین کشک از قدیم الایام و درحال حاضر و آینده خواهد بود.این کشک در این مرکز در چند نمونه قیمت به صورت عمده پخش می شود.

کشک جامد

کشک جامد صادراتی

کشک را براساس اینکه چه مدت زمان می خواهند نگهداری کنند خشک می کنند در بحث صادرات کشک جامد،عواملی براین محصول وجود دارد که یکی از مهمترین این نمونه محصول ،[highlight color=”red”]خشک بودن و عدم کپک زدن در طول سفر[/highlight] این محصول به اقصی نقاط دنیا می باشد.کشک در این سفر باید بدون مواد نگهدارنده و مواد افزودنی باشد تا کیفیت اولیه خود را از دست نداده و کشک جامد خالص به مشتریان جدید حس خب را انتقال بدهد و مشتری میل خرید خود را افزایش دهد.

کشک جامد

انواع کشک جامد صادراتی

در این مجموعه سعی براین شده که بتوانیم کشک و انواع قره قروت عمده با مشخصات که مشتریان بدان نیاز دارند رافراهم کنیم که در این مورد ما توانسته ایم به این نکات توجه لازم را داشته باشیم

 • بسته بندی های شکیل و با کیفیت
 • مواد اولیه مرغوب در تهیه کشک و قره قروت
 • انجام آزمایشات و گواهی های صادراتی
 • درج تاریخ لاتین و مورد نظر مشتری
 • ارسال بار در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به درخواست مشتری
 • سفارش بار با حجم بالای صادراتیکشک جامد

در این سفر صادراتی ما می توانیم این نمونه کشک ها را برای شما فراهم نمائیم.

 1. کشک قیطران قیفی
 2. کشک قیطران رشته ای
 3. کشک قیطران گرد
 4. کشک سبزیجات قیطران
 5. کشک گرد ملوند
 6. کشک دوسرپیچ ملوند
 7. کشک رشته ای ملوند

اینها نمونهای هستند که به صورت فله و به صورت بسته بندی های گرمی می توانند در بحث صادرات کشک جامد به شما حق انتخاب بدهند تا بهترین نمونه را در بهترین بستر ایجاد شده صاداتی انتخاب نمائید.

کشک جامد

قیمت کشک جامد صادارتی

کشک جامد همانطور که گفته شد از مرغوب ترین مواد خام لبنی بدون مواد افزودنی تهیه شده اند که به نسبت میزان سفارش، قیمتها متغیر خواهد بود به همین منظورشما با واحد فروش و مشاورین مجموعه تماس گرفته و اطلاعات خود را بر حسب سفارش کدام نمونه کشک و مقداری که برای صادرات درخواست دارید تکمیل فرمائید.

کشک جامد

 کشک جامد صادارتی قیطران

این نمونه کشک در اصفهان با مجوز بهداشتی و در حجم بالا فعالیت میکنند.کشک قیطران به دلیل استفاده از بهترین کیفی وهمچنین نوع جدیدی از بسته بندی در بازار اصفهان به خبی شناخته شده است.این محصول در تنوع زیادی با دستگاههای مکانیزه اتوماتیک استیل در حجم بالا محصولات خود را عرضه می نماید. از نمونه محصولات این مجموعه بزرگ می توان به :

 1. کشک مایع
 2. کشک فله
 3. کشک بسته بندی وکیوم تحت خلا

کشک جامد

کشک جامد صادراتی ملوند

از بزرگترین و خوش نام ترین تولید کنندگان کشک در مشهد که قدمتی چندین ساله دارد فروش کشک بسته بندی در بحث صادرات یکی از موفقترین نمونه کارهای این مجموعه است که همواره در ایران خوش میدرخشد.

 1. کشک جعبه ای
 2. کشک لیوانی
 3. کشک پذیرایی
 4. کشک فله کارتنی

کشک جامد

نحوه سفارش کشک جامد صادراتی

چنانچه محصولات ما را به خبی می شناسید جای هیچ سخن اضافه ای دراین زمینه وجود ندارد و اگر به تازگی با محصولات این مجموعه آشنا شده اید،توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان از کیفیت و نحوه پیگیری مراحل خرید از مشاورین مجموعه و واحد فروش اطلاعات مورد نیاز خود رادریافت نماید و خرید راحتری را به سرانجام برسانید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید