مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین کشک پاکتی مایع پاستوریزه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک پاکتی و انواع آنچرا کشک پاکتی ارزان تر است؟کشک پاکتی قابلیت صادرات دارد؟قیمت کشک پاکتی مایع پاستوریزهبهترین کشک پاکتی را ازکجا بخریم؟

کشک پاکتی پاستوریزه با برندهای گوناگون را امروزه می توان به راحتی از طریق اینترنت مشاهده نمود و نسبت به خرید بهترین نمونه کشک ها با قیمت مناسب اقدام نمود.

کشک پاستوریزه پاکتی یکی از بهترین نمونه کشک های مایع می باشد که به دلیل نوع بسته بندی راحت و سبک آن دارای فروش بالایی می باشد و برای صادرات بسیار مورد پسند می باشد.چرا که هزینه حمل آن کمتر می شود.

کشک پاکتی

کشک پاکتی و انواع آن

کشک پاکتی را براساس نیاز مصرف کننده به چند گروه تقسیم می کنند.

 1. کشک مایع 10 و 5 کیلویی
 2. کشک مایع 1 کیلویی
 3. کشک مایع 450 گرمی
 4. کشک مایع 660گرمی
 5. کشک مایع 25 گرم شاسه

هر کدام از این نمونه کشک های مایع پاکتی برای مصرف خاصی تولید و به بازار عرضه می شوند.کشک مایع 10 کیلویی برای رستورانها و مراکز بزرگ و کشک شاسه برای یک نفر تولید می شود.

کشک پاکتی

چرا کشک پاکتی ارزان تر است؟

کشک شیشه ای و یا لیوانی با همان فرمول کشک پاکتی تهیه و پر می شوند اما از لحاظ قیمت با وجود وزن یکسان دارای قیمت بالاتری هستند و آن به این دلیل است که شیشه و نوع مواد اولیه کشک لیوانی از قیمت بالاتری برخوردار هستند که این نوع بسته بندی در قیمت  نهایی کشک تاثیر دارد.

کشک پاکتی با بسته بندی درجه یک و کیفیت عالی بسته بندی می شود با همان وزن کشک شیشه ای اما نوع قیمت آن پایین تر برای کارخانه و بخش تولید می افتد.و به هیمن ترتیب ارزانتر می شود.

کشک پاکتی قابلیت صادرات دارد؟

 • بله
 • کشک مایع بسته به نوع متریال و تولید پلاستیک های بسته بندی آن را می توان برای صادرات [highlight color=”red”]تا 1 سال از تاریخ تولید[/highlight] آنها خریداری و در سردخانه نگهداری نمود.

 

قیمت کشک پاکتی مایع پاستوریزه

قیمت کشک مایع پاستوریزه، با توجه به موارد زیر تعیین می گردد که در کل قیمت کشک پاکتی نسبت به بقیه کشک های بسته بندی از قیمت پایین تری برخوردار است اما عوامل زیادی در تعیین قیمت نهایی تاثیر دارند.

 • نوع برند تولید کننده کشک مایع پاکتی
 • وزن و اندازه کشک
 • میزان سفارش کشک مایع پاکتی
 • نوسانات قیمت شیر در بازار
 • و…

کشک پاکتی

قیمت به روز کشک مایع پاکتی پاستوریزه را می توانید از سایتهای اینترنتی یه صورت مستقیم دریافت نموده یا به صورت تلفنی از مشاورین واحد فروش سایتهای مربوطه دریافت نمائید.

بهترین کشک پاکتی را ازکجا بخریم؟

در بازار کشک و انواع آن، برندهای متفاوتی مشغول به فعالیت هستند که البته برخی از آنها دارای کیفیت عالی و برخی کیفیت متوسط رادارا می باشند در نتیجه برای خرید بهتر پیشنهاد می کنیم از مراکز معتبر و بزرگ که به صورت تخصصی روی محصول مورد نظر شما فعالیت میکنند خرید خود را انجام دهید.

 1. فروشگاههای سراسر کشور
 2. سایت های تخصصی اینترنتی
 3. نمایندگی های پخش
 4. مراکز فروش عمده کشک
 5. عمده فروشی های سایتهای معتبر
 6. و…

انواع نمونه کشک پاکتی را از سایتهای اینترنتی و شبکه های مجازی به صورت مستقیم مشاهد و بهترین محصول را با آگاهی بیشتر انتخاب و خریدار نمائید و از تخفیفات سایت وخرید از درب کارخانه استفاده نمائید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید