مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش و تولید کشک صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تولید کشک صنعتیخواص کشک های صنعتی آیا کم است؟قیمت انواع تولید کشک صنعتیانواع کشک فله صنعتیفروش و تولید کشک صنعتی

تولید کشک صنعتی وانواع کشک صنعتی در بازار کشک و قره قروت ایران تولید می شود.کشک محلی و کشک صنعتی از نمونه کشک هایی هستند که در این مجموعه به صورت نامحدود و با قیمت مناسب عرضه می شوند. تولید کشک صنعتی

انواع تولید کشک صنعتی

کشک صنعتی یا کارخانه ای به نمونه کشک هایی گفته می شود که تمام مراحل تولید آنها توسط دستگاههای مکانیزه  انجام می شود. در تولید این نمونه کشک ها سازمان غذاو دارو و همچنین سازمان بهداشت نظارت دارند.

 • کشک هایی پاستوریزه پاکتی
 • کشک های پاستوریزه شیشه ای
 • کشک های پاستوریزه خشک صادراتی
 • کشک های فله در طعم ها متفاوت تولید کشک صنعتی

خواص کشک های صنعتی آیا کم است؟

در نگاه اول این سوال در جامعه رایج شده است که کشک صنعتی بدون خاصیت می باشد!!!و یا حتی خطرناک است!

در جواب این سوال می توان اینگونه بیان کرد که تمام تولید ات کارخانه ای در زمینه کشک توسط بهداشت مرکزی صورت می گیرد به این علت که هر منبع غذایی که بیشترین منابع غذایی (کلسیم،کربوهیدرات های چربی،ویتامین d،پروتئین و…) را در خود داشته باشد میکروب بیشتر ی را جذب میکند و کشک یکی از بزرگترین منابع غذایی به حساب می آید که نظارت صددر صد بر سر کیفیت آن صورت می گیرد .که در نمونه کشک مایع پاستوریزه به خبی این مسئله رعایت می شود که کشک با خاصیت بالا بسته بندی و عرضه شود. تولید کشک صنعتی

قیمت انواع تولید کشک صنعتی

به دلیل حجم بالای تولید وهمچنین مصرف زیاد این نمونه کشک ها سعی بر آن شده است که قیمت این محصولات به نسبت وزن آنها پایین باشد. این نمونه کشک ها در نوع پاستوریزه مایع دارای تنوع بسته بندی بوده که قیمتهای متنوع دارند و در نوع فله آن قیمتها بسیار پایین تر حساب می شود.

انواع کشک فله صنعتی

کشک فله صنعتی دارای تنوع طعم و طرح می باشد که هیمن امر مشتریان زیادی را به سمت خود آورده است از این نمونه کشک های که جز پرفروشترین به حساب می آید می توان به :

 1. کشک دورنگ
 2. کشک گرد ساده
 3. کشک دوسرپیچ
 4. کشک مشتی
 5. کشک قره قروتی
 6. کشک رشته ای
 7. کشک زیره
 8. کشک شیرین بیان
 9. کشک سبزیجات (نعنا،پونه،موسیر) تولید کشک صنعتی

لازم به یادآوری است که در نمونه کشک فله به دلیل قیمت پایین آنها از نشاسته در ترکیبات آنها استفاده می شود. نشاسته چنانچه در روز به میزان زیاد استفاده شود باعث چاقی می شود. توصیه ما به شما این است اگر از این نمونه کشک ها استفاده میکنید در طول روز بیشتر از 3 عدد مصرف نشود. و اگر مصرف بالاتری در طول روز دارید بهتر است از کشک خشکخالص صد درصد استفاده کنید و یا کشک مایع پاستوریزه که به راحتی به هضم  میشود.

فروش و تولید کشک صنعتی

فروش کشک های صنعتی به دلیل اینکه از خود کارخانه صورت می گیرد برای مشتریان عمده از نظر قیمت و صرف هزینه های جانبی مانند ارسال بار و حتی کم شدن زمان خرید از طریق اینترنت سود زیادتری را برای این مشتریان به همراه داشته است. مجموعه کشکینو برای خرید به صرفه تر مشتریان خود این مهم را با کادر مجرب خود به خبی انجام میدهند تا خرید به صرفه تری را با اطمینان و به راحتی داشته باشند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید