مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده ی کشک مایع پاستوریزه ی۵ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید ما و اهمیت به نیاز مشتریصرفه  وسلامتفروش عمده ی کشک ۵ کیلویی
کشک مایع پاستوریزه

کشک ماده ی غذایی است که به سلامت مشهور بوده و این موجب علاقه ی مردم  به این خوراکی خوشمزه شده است. این موضوع برای کسانی که از کشک به صورت عمده استفاده می کنند لذت بخش است. مهمترین راه برای حفظ سلامت یک محصول تهیه ی آن به اندازه ی نیاز مصرف است.

تولید ما و اهمیت به نیاز مشتری

علاقه و میل ایرانی به غذاهایی که در تهیه ی آن از کشک استفاده می شود مانند کشک بادمجان آش کشک حلیم بادمجان کله جوش و… موجب شدهمکاران دست به کارشوند.

کارخانه جات ما با توجه به نیازمصرف کنندگان عمده ی کشک اقدام به تولید کشک های پاستوریزه ی ۵ و ۱۰ کیلویی نموده است که این دو محصول درآشپزخانه ها طباخی های سنتی و در تامین غذای کارکنان کارخانه و موسسات بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

صرفه  وسلامت

کشک های پاستوریزه ی ۵ کیلویی ما در هر وعده ی غذایی به راحتی نیاز این مشتری ها را تامین میکند و بی هیچ دورریزیا اضافاتی برای مصرف کننده از دو جهت هزینه و سلامت به صرفه تر است.  به دلیل پاکسازی محصول از هر گونه میکروب سلامت این ماده ی پر خاصیت و پر مصرف غذایی را تضمین میکند تا مشتری با خیالی راحت اقدام به خرید این محصول از مجموعه ی ما نماید.کشک مایع پاستوریزه

فروش عمده ی کشک ۵ کیلویی

کشک های مایع ۵ کیلویی با درنظرگرفتن تمامی خواسته و دغدغه ی شما مصرف کننده ی عزیز وارد خط تولید کارخانجات ما و پس از آن برای فروش وارد بازار مصرف گردید. ما برای حفظ بهداشت و سلامت محصولات و از همه مهمتر رضایت مشتریان تولید وفروش کشک مایع ۵ کیلویی را در دستور کار خود قرار دادیم چرا که مصرف کشک های ۵ کیلویی از نظر هزینه به صرفه تر از سایر کشک ها مانند کشک های یک کیلویی یا حتی ۱۰ کیلویی می باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید