مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش صادراتی کشک و قره قروت بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک و قره قروت:انواع محصولات قره قروت ملوند :انواع کشک های ملوند:نحوه خرید محصولات ملوند:
فروش صادراتی کشک و قره قورت بسته بندی

فروش صادراتی کشک یکی از جذایترین فروش ها در بخش صادرات است که به دلیل سنتی بودن این محصول در ایران کمی سخت به نظر میرسد.اما با این وجود دارای متقاضیان زیادی در دنیا بخصوص ایرانیان مقیم دیگر کشورها است.ملوند در سال 1389 با نام صنایع غذایی عسلی ماد آغاز به کار نموده. که تا به امروز توانسته است محصولات خودرا به 23 نمونه در زمینه کشک و قره قورت بسته بندی به بازار عرضه نماید.خوشبختانه ملوند اولین تولیدکننده کشک و قره قورت میباشد که در ایران توانسته با بسته بندی های زیبا محصولات خود را به بازار و برای مردم با کیفیت عالی ارائه نمایند.

فروش صادراتی کشک

کشک و قره قروت:

کشک و قره قورت یک محصول کاملا سنتی در ایران است که از قدیم الایام تا به امروز کیفیت و جذابیت خود را حفظ کرده.این دو فرآورده سنتی سرشار از کلسیم و قره قورت سرشار از پروتئین می باشد که هر دو برای استحکام استخوانها و ضد عفونی نمودن دستگاه گوارش بسیار مفید هستند.

انواع محصولات قره قروت ملوند :

  1.  قره قروت ترش
  2.  قره قروت تمشکی

قره قروت ملوند در دو طعم ترش و تمشکی تهیه میشود که دارای طرح و رنگ متفاوتی هستند.که برای راحتی حال مصرف کنندگان دارای تنوع و وزن دلخواه هستند.برای مشاهده لیست محصولات و قیمتها می توانید به عکس های زیربیشتر توجه کنید.

فروش صادراتی کشک

انواع کشک های ملوند:

کشک های ملوند با سه طعم نمکی،ساده و ریزه میباشند.که با دارا بودن علامت سیب سبز از نظر کیفیت و طعم بسیار مورد تائید بهداشت قرار گرفته شده اند.

  1. کشک گرد
  2. کشک رشته ای
  3. کشک پذیرایی
  4. کشک پذیرایی مارکتی
  5. کشک جعبه ای
  6. کشک پذیرایی فله
  7. کشک لیوانی ممتاز

فروش صادراتی کشک

نحوه خرید محصولات ملوند:

صنایع غذایی کشکینو توانسته است محصولات ملوند و دیگر محصولات کشک و قره قورت را  که شامل انواع کشک های محلی وکشکشک های کارخانه ای و همچنین قرقورت ها می باشند را گردهم آورد. ویک مجموعه کامل در اختیار هموطنان در اکثر نقاط ایران و جهان قرار دهد .چنانچه تصمیم به خرید و یا دیدن محصولات کشکینو را دارید می توانید از طریق سایت کشک ایرانی ما را دنبال کنید

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید