مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عمده کشک تازه نرم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش کشک تازه عمدهفروشگاه اینترنتی کشک تازهانواع کشک نرم تازه شامل
کشک تازه

فروشگاه کشک تازه در ایران به صورت اینترنتی محصولات خود را به صورت عمده برای مراکز پخش و نمایندگی ها به فروش می گذارد در این فروشگاه کشک خشک , کشک نرم انواع قره قروت و انواع کشک پاستوریزه به فروش می رسد.کشک تازه

فروش کشک تازه عمده

منظور از کشک تازه به کشک هایی گفته می شود که برای مصرف تنقلاتی از آنها استفاده می شودو دارای بهترین کیفیت و طعم هستند هرچند که کشک های نرم تنقلاتی دیگری نیز موجود هستند که با کیفیت پایین تر و تنوع طرح بیشتر با قیمت ارزان تری به فروش می روند در این نمونه کشک ها نشاسته به کار رفته شده و از پودر آب پنیر و ماست استفاده می شود.

کشک تازه به کشکی گفته می شود که میزان نگهداری آنها از زمان تولید 4 روز گذشت و نرمی آن به گونه ای است که برای هر شرایط سنی به راحتی مورد استفاده می باشد کشک تازه پاستوریزه به صورت جامد و طرح قیفی دراین فروشگاه به فروش می رود و از نظر کیفیت خالص بوده و به کشک پروتئین نیز از آن یاد می شود.کشک تازه

فروش عمده کشک تازه از طریق این سایت با تماس به واحد مشاوره و پشتیبانی صورت می گیرد و ارسال آن به هر کجای ایران مقدور می باشد. حجم خرید این نمونه محصول جمعا بالای 40کیلو می باشد که این برای مشتریان به دلیل هزینه باربری مناسب تر می باشد چون که هرچه میزان بار بیشتر باشد باربری ها کمتر حساب می کنند.

فروشگاه اینترنتی کشک تازه

این فروشگاه اینترنتی همه روزه به غیر از روز های تعطیل آماده ارائه محصولات و انواع کشک های موجود می باشد که در این فروشگاه قیمت ها برای فروش عمده می باشد و خرید جزئی در آنها یافت نمی شود. قیمت عمده از درب کارخانه محاسبه می شود و برای پرداخت هزینه باربری خود مشتریان باید بعد از دریافت بار هزینه را پرداخت نمایند و بر عهده فروشنده نمی باشد.

کشک تازه

انواع کشک نرم تازه شامل

کشک های قیفی درشت و ریز , کشک مثلثی, کشک گرد, کشک مشتی می باشند که همگی داری درجه خالصی 100 بوده و از نظر کیفیت زیر نظر بهداشت تولید و عرضه می شوند . کشک های نرم را  می توانید از این فروشگاه با خیال راحت و بدون دغدغه خرداری نمائید.

لازم به ذکر است که کشک تازه نرم را می توان به صورت بسته بندی و وکیوم شده برای صادرات به کشورهای اروپایی صادر نمود.
محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید