مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه اینترنتی کشک پاکتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک پاکتی به چه معنااستکشک پاستوریزه مایع پاکتیکشک پاکتی پاستوریزه خشکبهترین شیوه نگهداری کشک پاکتی( مایع و خشک)فروشگاه اینترنتی کشک پاکتی
کشک پاکتی

در این مقاله قصد داریم به فروش کشک پاکتی به صورت اینترنتی اشاره کنیم. فروشی راحت و آسان که در دنیای امروز بسیار رونق گرفته است.خریداران در این روش خریدی به صرف تر در زمان و هزینه ها را تجربه می کنند.

کشک پاکتی کشک پاکتی

کشک پاکتی به چه معنااست

به کشک هایی که برای ماندگاری بیشتر و حفظ خاصیت اولیه آنها از پاکتهای بهداشتی و مقاوم بهره برده می شود و در دونمونه کشک پاستوریزه مایع و کشک خشک بسته بندی می باشند کشک پاکتی گفته می شود.

کشک پاکتی

کشک پاستوریزه مایع پاکتی

کشک مایع به دلیل راحتی برای مصرف کننده در جوامع امروزی به خصوصو کارمندان ،در ایران بسیار طرفدار دارد. چرا که این مجصول سنتی ایرانی با حجم کم خود دارای بیشترین کلسیم و پروتئین مورد نیاز بدن می باشد.‌‌از طرفی چنانچه کشک با مواد غذایی دیگری مخلوط شود، مانند بادمجان خاصیت آن دو چندان شده و یکی از بهترین غذاهای رژیمی در ایران به حساب می آید.

کشک مایع پاستوریزه در برندهای گوناگون و بسته بندی های متنوعی در ایران موجود می باشد به اختصار به چند مورد از کشک پاکتی سنتی مایع اشاره خواهیم کرد.

  1. کشک پاستوریزه پاکتی دهکده نصر (خورجین)
  2. کشک پاستوریزه پاکتی صالح 129
  3. کشک پاستوریزه پاکتی قیطران

این نمونه کشک مایع به صورت طبیعی و بدون مواد نگهدارند از کشک خشک گوسفندی طی مراحل فشرده و بهداشتی با دستگاههای مجهز و بهداشتی تهیه می شود.

کشک پاکتی

کشک پاکتی پاستوریزه خشک

کشک خشک پاکتی از جدید ترین نمونه کشک های ایرانی است که بیشتر برای صادارت مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه در این نمونه کشک های پاکتی شاهد تولید دونمونه متفاوت خالص و ناخالص هستیم .که در نمونه ناخالص آن از آرد در تهیه کشک به میزان 20درصد بهره برده شده است.

کشک پاکتی

بهترین شیوه نگهداری کشک پاکتی( مایع و خشک)

بسته به نوع کشک مصرفی شما،چنانچه پاکتی و یا حتی شیشه ای بوده باشده بهتر است در دمای پایین یخچال نگهداری شود وبعد از یاز شده درب آن بهتر است در همان یخچال قرار داده شود. اگر از کشک مایع استفاده می کنید و مقداری از آن در پاکت باقی ماند حتما از قاشق تمیز و خشک شده در آن استفاده کنید.

کشک با وجود مواد مغذی اگر مرطوب باشد مکان مناسبی برای رشد میکروارگانسیم های می باشد.

فروشگاه اینترنتی کشک پاکتی

چنانچه مشتریان شما از کشک پاکتی استفاده بیشتری می برند و دارا بودن علامت سیب سلامت،علامت استاندارد،دارا بودن پروانه ساخت از وزارت بهداشت  و حتی دارای بودن جدول ارزش غذایی اهمیت دارد می توانید برای خرید عمده به صورت مستقیم و از درب کارخانه با مجموعه صنایع غذایی کشکینو واحد فروش ارتباط گرفته و مراحل خرید خود را ب صورت اینترنتی و به راحتی  به انجام برسانید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید