مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده کشک قیطران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک قیطرانکشک قیطرانکشک قیطرانکشک، عالی برای ضدعفونیکشک، عالی برای رفع گرسنگیکشک قیطرانصادرات عمده کشک قیطران
کشک قیطران

کشک قیطران ، بالغ بر ۵ سال تجربه توانسته برند خود را در بین مصرف کننده های مختلف بالا ببرد.
کشک قیطران، یکیی از برند های مطرح در صادرات می باشد.

کشک قیطران

کشک قیطران

یکی از محصولات فرعی شیر، کشک نام دارد‌. کشک به ۲ روش سنتی و صنعتی تهیه می شود. روش سنتی، روشی است که دامداران و عشایر از آن استفاده میکنند.روش صنعتی، روش کارخانه ای است که در آخر یک محصول پاستوریزه یه برای مصرف کننده عرضه می کنند.
کشک خواص بسیاری دارد. یکی از این خواص که امروزه بسیار نورد توجه واقع شده، خاصیت کشک در لاغری است.کشک به دلیل داشتن چربی کم، و پروتئین بالا، میان وعده بسیار مناسب برای کسانی است که تصمیم به کاهش وزن دارند.خاصیت دیگر کشک در ساختمال اسکلی بدن است.
کلسیم موجود در کشک باعث جلوگیری از پوکی استخوان می شود. این خواص به همراه ویتامین ب۳ و ید، همگی در حتی نقدار کم کشک فراوان وجود دارد.همینطور ورزشکاران از کشک میتوانند به دلیل بالا بودن کلسیم و پروتئین آن برای عضلات خود به صورت مکرر استفاده کنند.

کشک قیطران

کشک، عالی برای ضدعفونی

کشک دارای اسید های آلی سرشار است، لذا این اسید ها بسیار مهم برای دستگاه گوارش بدن هستند و قادرتند اعضای مخصوص به این دستگاه رو ضد عفونی کنند.

کشک، عالی برای رفع گرسنگی

کشک دارای پروتئین و کلسیم بالایی است، لذا برای کسانی که عادت دارند تا از مواد غذایی غیر مغذی استفاده کنند مفید است. کشک با اینک حجم کمی از معده را پر میکند اما احساس گرسنگی را تا حد زیادی کاهش میدهد.

کشک قیطران

صادرات عمده کشک قیطران

صادرت عمده کشک قیطران، به کشورهای اروپایی و آمریکایی یک امر رایج بوده.ایران تنها کشور تولید کننده ی کشک در جهان است. اولین کشور تولید کننده هم محسوب می شود. لذا تولیدی قیطزان باید نیمی از تولیدات خود را برای صادرات تهیه کند.
کیفیت بالای این محصول باعث شده تا طرفدار زیادی در خارج از کشور به خود اختصاص دهد.خریدار در خارج از کشور از طریق تماس و دیدن محصولات توسط فروشگاه اینترنتی میتواند خرید خود را انجام دهد.
صادرات به صورت عمده، برای فروشگاه های ایانی خارج‌از کشور و رستوران های ایرانی انجام‌می شود.
بسته بندی های صادراتی و غیر صادراتی کشک قیطران، با پلمپ کامل بدون وجود اکسیژن در داخل ساخته شده اند تا از فاسد شدن کشک جلوگیری شود.
ایران، تنها کشور تولیدی کشک سنتی توسط بهترین کارخانه هاست.برند قیطران توانسته جایگاه مناسبی را برای خود کسب کند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید