مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی کشک مایع |فروش کشک مایع ارزان|قیطران

کشک مایع ارزان

این محصول لبنی در دو نوع سنتی و صنعتی تهیه شده که در هر دوی این روش ها پایه آن شیر می باشد. در هنگام تهیه کشک ها خشک محلی مقداری نمک به آن اضافه می کنند تا علاوه بر طعم، سرعت خشک شدن آن بیشتر شود تا از فساد آن جلوگیری گردد.
کشک ها محصولاتی کم حجم هستند که ارزش غذایی آن بسیار بالا بوده و می توانند پروتئین و کلسیم مورد نیاز برای بدن را تامین کنند.کشک مایع ارزان

فروش کشک مایع ارزان

فروش کشک مایع ارزان در سایت کشکینو انجام می شود. هر ارزانی ای نشان از بی کیفیتی نیست. فروشگاه کشکینو تمامی سعی خود را کرده تا این محصول لبنی را به صورت مستقیم و بدن واسطه در اختیار مشتریان قرار داده و از این طریق باعث کاهش قیمت کشک های مایع شود. شما می توانید پیش از خرید از کشکینو قیمت آن را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید.

نگهداری کشک مایع

کشک های مایع دارای مقداری رطوبت هستند و در صورتی که در جای گرم قرار گیرند فاسد شده و یا کپک می زنند. بنابراین این کشک ها را باید در جای خنک نگهداری کنید. بهترین مکان برای نگهداری کشک مایع از نظر دمایی یخچال ها می باشند. همچنین در هنگام استفاده از کشک ها از قاشق خشک و تمیز استفاده کنید تا رطوبت باعث فشاد کشک ها نشود.کشک مایع ارزان

تاثیر کشک ها بر روی لاغری

کشک یک محصول رژیمی بوده که دارای پروتئین های زیادی است. شما با خوردن تعدادی کشک خشک می توانید جلوی گرسنگی و دل ضعفه خود را گرفته و از این طریق وزن کم کنید. همچنین کشک ها فاقد چربی بوده و می توانید از آن به عنوان یک وعده غذایی کامل استفاده نمایید.

فروش عمده کشک مایع قیطرانکشک مایع ارزان

همان طور که می دانید کشک ها از ماست فاقد چربی و یا تغلیظ دوغ باقی مانده از کره گیری تهیه می شود به همین دلیل دارای کیفیت و ارزش غذایی بالایی است ولی در این بین امکان تخلف نیز وجود داشته و برخی از شرکت ها افزودنی هایی را به این محصول اضافه می کنند که نه تنها ضرر داشته، بلکه باعث آسیب به بدن نیز می شود به همین دلیل بهتر است که در هنگام خرید این محصول به برند آن توجه کنید.
قیطران یکی از معتبرترین برندها در زمینه لبنیات است که تمامی محصولات این شرکت از شیر خالص تهیه شده و دارای تاییدیه از سوی وزارت بهداشت می باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید